Chcete levnější dopravu? Nakupte za 1 000 ,- a máte dopravu zdarma.

Jak mohu vrátit objednávku?

To, že objednané zboží není dle Vašich představ se prostě občas stává.

Lhůta pro vrácení zboží je obvyklých 14 dní.

 

Máte dvě jednoduché možnosti jak to udělat.

 

ZDARMA osobně na kterékoliv na provozovně Amani.cz

Zboží jednoduše doneste na provozovnu Amani.cz. Náš personál Vám peníze za vrácené zboží vyplatí ihned na místě v hotovosti. Podmínkou vrácení peněz je, že zboží nesmí být nošeno, znečištěno nebo jinak poškozeno a musí být předáno včetně původních visaček. Pro dohledání zboží si vezměte s sebou doklad o jeho koupi - fakturu (daňový doklad), kterou jste obdrželi v zásilce se zbožím.

 

nebo pokud nemáte provozovnu Amani.cz po ruce

 

Pošlete nám zboží poštou a my Vám peníze vrátíme na Váš bankovní účet

V takovém případě postupujte následovně:

  • Vyplňte kompletně Návratový formulář. Tento formulář je součásti každé zásilky, ale pokud ho nemůžete najít, tak si jej můžete stáhnout zde Návratový_formulář_Amani.cz a poté vytisknout.

  • Veškeré údaje potřebné k vyplnění najdete na dokladu o koupi – faktuře nebo v e-mailu s potvrzením objednávky. Pokud se doklad někde zatoulal, tak se přihlaste do svého zákaznického účtu na www.amani.cz kde v sekci Moje objednávky najdete všechny potřebné údaje.

  • Do balíku vložte zboží, které chcete vrátit a vyplněný a podepsaný Návratový formulář. Balíček pečlivě zabalte, aby zboží mohlo být bezpečně doručeno zpět bez poškození. Balík doporučujeme pojistit vy výši ceny zboží.

  • Balík odešlete na adresu:

Jana Konečná - Amani.cz

U Pekárny 437

763 14 Zlín 

  • Peníze za vrácenou objednávku Vám vrátíme na uvedený bankovní účet nejpozději do 14 dnů od obdržení vráceného balíku. Obvykle to ovšem bývá mnohem dříve.

  • Podmínkou vrácení kupní ceny je, že zboží nesmí být nošeno, znečištěno nebo jinak poškozeno a musí být předáno včetně původních visaček.

 

 

Nenašli jste odpověď, kterou hledáte?

Zavolejte nám

Kontaktovat nás můžete na tel. čísle 739 477 860 od pondělí do pátku od 8.00 do 15.00 hod.

Nebo nám pošlete e-mail na info@amani.cz

Na Vaše e-maily odpovíme co možná nejdříve, nejpozději však během následujícího pracovního dne.